Przejdź do treści

Kilka słów o mnie

Cześć! Nazywam się Ernest Domaradzki. Zajmuję się szeroko pojętą grafiką stąd i pomysł na nazwę firmy “Forma Wizualna”. Zdjęcia, filmy, fotomanipulacja, ujęcia z drona i to co interesuje Cię drogi czytelniku najbardziej, czyli fotorealistyczne wizualizacje wnętrz. W tym ostatnim mam 8 lat doświadczenia i zebraną wiedzą zamierzam się z Tobą podzielić. Jesteś tu zapewne dla kursu Pcon Planner, w końcu po to powstała ta strona 😉 Oprócz wiedzy w tym zakresie potrzebna jest jeszcze umiejętność jej przekazania i tą niwątpliwie posiadam. Przeszkoliłem wiele osoób w zakresie fotorealistyki, i projektowania wnętrz nie tylko z programu Pcon Planner, po swoich kursantach wiem, że i Tobie moje metody przypadną do gustu.

Misja

Wierzę, że przekazywanie wiedzy w prosty i praktyczny sposób to najlepsza możliwa metoda. Postanowiłem podzielić się zebranym doświadczeniem, tak jak sam chciałbym czerpać wiedzę od kogoś. Ta myśl przyświecała mi podczas tworzenia kursu Pcon Planner!

Profesjonalizm

Tego możesz po mnie oczekiwać w każdej wykonywanej przeze mnie pracy. Ten sam profesjonalizm przelałem również w szkolenia wideo.

Luźna prosta forma

Wiedzę przekazuję jak dobremu koledze któremu chcę pokazać jakie to wszystko jest proste. Nie chwalę się sprawnością pracy lecz uczę Ciebie jak sprawnie pracować.

Przekazuje wszystko co potrafię

Nie mam przed Tobą żadnych tajemnic! Cokolwiek wiem przekażę. Nie daję ryby, a wędkę, aby żadna sytuacja w programie nie sprawiała Ci trudności.